Workshop ‘Een levende tuin maak je zelf’ (Best)
Wil jij ook een tuin met meer kleur en meer leven? Doe dan mee aan de workshop ‘Een levende tuin maak je zelf’! Maak van je tuin een mooie plek waar je echt graag komt. Ervaren natuurexperts delen inspiratie, tips en voorbeelden om jouw tuin aantrekkelijker te maken. Voor jezelf en voor vogels, insecten en andere dieren. Een echte levende tuin!
- Wanneer? Donderdag 1 oktober 2026, 19.30 – 21.30 uur (inloop 19.15 uur)
- Waar? ’t Tejaterke (Max de Bossustraat 1, Best)
Wat ga je doen?
Samen kijken we naar de voordelen van een levende tuin, welke elementen belangrijk zijn voor een levende tuin én ga je aan de slag met een ontwerp voor jouw eigen levende tuin. Zo kun je na de workshop direct aan de slag.
Doe je mee?
Deelname is gratis. Deze workshop is alleen toegankelijk voor inwoners van gemeente Best. Aanmelden kan tot donderdag 24 september 2026 via het formulier onder aan deze pagina.
Meer inspiratie?
Alvast inspiratie opdoen voor jouw groene tuin? Kijk hier voor tips, plantenpakketten en meer!
Aanmelden
Deze worskhop is een samenwerking van gemeente Best en IVN Natuureducatie.

01 oktober 2026 -
19:30