IVN Limburg beroepsorganisatie

Sinds 1981 worden er door de beroepsorganisatie vele projecten en campagnes georganiseerd. Dit doen we vanuit vier kernthema´s: Kind & NatuurNatuur in de buurtNatuur & Recreatie en Natuur & Gezondheid.

Maak kennis met de medewerkers van IVN Limburg:

Renske Visscher Renske Visscher, regiodirecteur zuid
r.visscher@ivn.nl
Expertises: (geestelijke)gezondheidszorg, e-health, innovatie, verandermanagement,
implementatie.
Sylvia Spierts-Brouwer

Sylvia Spierts-Brouwer, projectleider en vrijwilligersconsulent Limburg
s.spierts-brouwer@ivn.nl & 06 - 1552 9163
Expertises: vrijwilligersconsulent,
Schone Maas Limburg/ Schone Rivieren,
LIVES (Litter Free Rivers and Streams), kind en
natuur, Benelux werkgroep NMEDO.

Marieke Wingens

Marieke Wingens, communicatieadviseur zuid
m.wingens@ivn.nl & 06 - 5513 4395
Expertises: offline en online communicatie,
strategische communicatie, projectplanning,
verhelderen en verbinden, nationale parken, vrijwilligerscommunicatie, kind en natuur,
Groene Corridor.

Thea Jetten

Thea Jetten, projectleider
t.jetten@ivn.nl & 06 - 2859 1707
Expertises: voorlichting, educatie en recreatie
Nationaal Park De Maasduinen, Tiny
Forest,
Natuur en gezondheid en groene buurtinitiatieven.

Marion Lubbers

Marion Lubbers, officemanager
m.lubbers@ivn.nl & 0475 - 386 460
Expertises: Microsoft Office programma’s,
nieuwsbrieven,
websites, evenementondersteuning.

Noi Boesten

Noï Boesten,  projectleider
n.boesten@ivn.nl & 06 - 2758 3908
Expertises: Schone Maas, Tiny Forest, educatie primair onderwijs in de Limburgse Nationale Parken, duizendpoot.

Daniek Daniek Bosch, jr. projectleider 
d.bosch@ivn.nl & 06-8219 6066
Expertises: Jong Leren Eten, Het Bewaarde Land, Gastheer van het Landschap, Schone Rivieren, natuureducatie, duurzame ontwikkeling.
Eefke Vaes

Eefke Vaes, projectmedewerker
e.vaes@ivn.nl & 06 - 30119203
Expertises: communicatie, grafische vormgeving en Nationale Parken.

Marjolein Lommen

Marjolein Lommen, jr. projectleider
m.lommen@ivn.nl & 06 58 72 70 39
Expertises: Voedselbosjes, Bomenfestival, Tiny Forest

Willeke Geurts

Willeke Geurts, jr. projectleider
w.geurts@ivn.nl & 06 30 47 08 97
Expertises: Tiny Forest, Schone Rivieren, Edible Garden, natuurbeleving, trainer