Contact

IVN Coördinatoren

Voor vragen gericht aan een bepaald Nationaal Park kan je terecht bij de Nationale Park Coördinator:

Nationaal Park Alde Feanen

Rinaldo Zwart
IVN Friesland
Postbus 6095
9702 HB Groningen
T: 058 – 289 04 63
E: r.zwart@ivn.nl

Nationaal Park De Biesbosch

Wim Ruis
IVN Noord-Brabant
Spoorlaan 434C
5038 CH Tilburg
T: 088-5003110
E: Brabant@ivn.nl

Nationaal Park Drents-Friese Wold

Wim Meijberg
IVN Drenthe
Bosrand 2
9401 SL Assen
T: 0592-371740
E: w.meijberg@ivn.nl

Nationaal Park Drentsche Aa

André Brasse
IVN Drenthe
Bosrand 2
9401 SL Assen
T: 0592-371740
E: a.brasse@ivn.nl

Nationaal Park Duinen van Texel

Masja Gielstra
IVN Noord-Holland
Plantage Middenlaan 2C
1018 DD Amsterdam
T: 06-576 792 02
E: m.gielstra@ivn.nl

Nationaal Park Dwingelderveld

Wim Meijberg
IVN Drenthe
Bosrand 2
9401 SL Assen
T: 0592-371740
E: w.meijberg@ivn.nl

Nationaal Park De Groote Peel

Marije Geenevasen
IVN Limburg
Kapellerpoort 1
6041 HZ Roermond
T: 0475-386460
E: m.geenevasen@ivn.nl

Nationaal Park De Hoge Veluwe

Marieke Ankoné
IVN Gelderland
Oude Kraan 72
6811 LL Arnhem
T: 026-3512927
E: m.ankone@ivn.nl

Nationaal Park Lauwersmeer

Jorgen de Bruin
IVN Groningen
Postbus 6095
9702 HB Groningen
T: 050-3135933
E: j.de.bruin@ivn.nl

Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen

Ido de Haan
IVN Noord-Brabant
Spoorlaan 434C
5038 CH Tilburg
T: 088-5003110
E: i.de.haan@ivn.nl

Nationaal Park De Maasduinen

Thea Jetten
IVN Limburg
Kapellerpoort 1
6041 HZ Roermond
T: 0475-386460
E: t.jetten@ivn.nl

Nationaal Park De Meinweg

Marije Geenevasen
IVN Limburg
Kapellerpoort 1
6041 HZ Roermond
T: 0475-386460
E: m.geenevasen@ivn.nl

Nationaal Park Oosterschelde

Wilco Jacobusse
IVN Zeeland
Klein Frankrijk 1
4461 ZN te Goes
T: 0113-211675
E: np.oosterschelde@ivn.nl

Nationaal Park Sallandse Heuvelrug & Twents Reggedal

Lilian Dieben
IVN Overijssel
Assendorperstraat 29
T: 06-57446750
E: l.dieben@ivn.nl

Nationaal Park Schiermonnikoog

Mia Michels
IVN Friesland
Torenstreek 20
9166 ZP Schiermonnikoog
T: 0519-531641 / 06-223 928 06
E: m.michels@ivn.nl

Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug

Elies Arps

IVN Utrecht
Oudegracht 60
3511 AS Utrecht
T: 06 52053992
E: e.arps@ivn.nl

Nationaal Park Weerribben-Wieden

Thea Peters
IVN Overijssel
Assendorperstraat 29
8012 DE Zwolle
T: 06-124 721 55
E: t.c.peters@ivn.nl

Grenspark Kalmthoutse Heide

Alies Westerveen
IVN Noord-Brabant
Spoorlaan 434C
5038 CH Tilburg
T: 088-5003110
E: a.westerveen@ivn.nl

Nationaal Park Zuid-Kennemerland

Gwen Pellinkhof
IVN Noord-Holland
Plantage Middenlaan 2C
1018 DD Amsterdam
T: 06-33677971
E: g.pellinkhof@ivn.nl

 

Algemene vragen

Voor algemene vragen over het werk van IVN binnen de Nationale Parken kan je contact opnemen met:

Stefanie Boomsma
Landelijk Coördinator Educatie en Communicatie
Nationale Parken
s.boomsma@ivn.nl
06 57 63 21 24