Natuurwandeling in de Rekerhout

Zondagochtend 22 februari houdt het IVN zijn maandelijkse wandeling door het park de Rekerhout.

De natuur ontwaakt in de Rekerhout. Het voorjaar is nu echt zichtbaar geworden en het is ook duidelijk te zien aan de bomen en (stinsen) planten. De iepen en elzen staan al in bloei en menig pad probeert het water te bereiken voor het jaarlijkse grote gebeuren.

De afgelopen tijd is de zon zeer aanwezig geweest, waardoor alles uit de grond schiet. ‘s Morgens vroeg worden we nu gewekt door de vogels, ze zingen allemaal hun eigen lied, de gids zal u vertellen welke zang bij welke vogel hoort.

Zin in een heerlijke zondagochtend wandeling? Zorg dan dat je om 10:00 uur aanwezig bent, de wandeling duurt ongeveer anderhalf uur en start vanaf de kinderboerderij. Er wordt een bijdrage gevraagd van 3 euro per volwassene. IVN-leden en kinderen mogen gratis mee.

Foto Paul Bannink
Kronkelend houten pad langs gele bloemen in een groen natuurgebied. 22 maart 2026 - 10:00
Wanneer
zondag 22 maart 2026 10:00
Waar
Kinderboerderij Rekerhout
Krielenzand 5
1825 BZ Alkmaar
Bezoek website Bekijk op Google Maps
  • Kosten: €3 per persoon, IVN-leden en kinderen mogen gratis mee
  • Aanmelden verplicht: Nee

Paul Bannink

IVN Noord-Kennemerland Werkgroep Rekerhout

Deel deze pagina