Werkgroep Excursies, Cursussen en Workshops
IVN IJssel en Gouwe wil jong en oud laten beleven hoe leuk, leerzaam, gezond én belangrijk natuur is.
Dat doen we (onder andere) door het organiseren van natuurexcursies, cursussen en workshops in en rondom Gouda. Enthousiaste experts vertellen over verschillende onderwerpen, zoals trek-, winter- en broedvogels, nachtvlinders, vleermuizen of planten op bijzondere plaatsen in ons werkgebied (Gouda, Bodegraven-Reeuwijk, Waddinxveen en de Krimpenerwaard). Met de ervaren IVN gidsen zie je veel meer dan wanneer je alleen door een gebied wandelt.
Kortom: verwonderen en genieten van de natuur. En aan het eind van de dag heb je nog iets opgestoken ook!
Het aanbod is hier te vinden: Activiteiten
Deze activiteiten worden georganiseerd en gecoördineerd door de werkgroep Excursies, cursussen en workshops.
Denk hierbij aan het bedenken van activiteiten, het plannen, teksten schrijven voor werving van deelnemers, eventueel benaderen van experts en het regelen van extra handjes voor bijvoorbeeld koffie schenken.
Momenteel word deze werkgroep door slechts één persoon bemand.
Ben jij dat organisatorische talent met een groot hart voor de natuur en zou jij mee willen werken om de activiteiten te organiseren?
Meld je dan bij IJsbrand Swart via activiteiten@ivn-ijsselengouwe.nl