Ommetje Rijsingen – Beleef-de-seizoenen: herfstwandeling

Gidsen: Marjel van Dijk en Annemieke Renders

Van te voren aanmelden door het FORMULIER hier onder in te vullen

Om te carpoolen verzamelen om 13.30 uur bij Prinsenhof, Hoofdstraat 43, Best
Start wandeling om 13.45 uur: P-plaats “De Helden van Kien”, Bremhorst 1, Sint-Oedenrode (LET OP: gewijzigde startplek)

Met de beleef-de-seizoenen wandelingen nemen de gidsen je mee naar een specifiek gebied. In dit gebied wandelen we vier keer per jaar, een lente-, zomer-, herfst- en winterwandeling. In elk seizoen een nieuwe beleving.

Rijsingen ligt ten noordwesten van Sint-Oedenrode. Ommetje Rijsingen verbindt Streekpark Kienehoef via het karakteristieke Dommeldal met het centrum van Sint-Oedenrode.
Het thema van deze wandeling is natuurlijk de herfst. De gidsen vertellen onderweg over het gebied, over buurtschap Oud-Rijsingen en over de Dommel. Ook besteden ze aandacht aan de invloed van de bever op het landschap. En natuurlijk is er ruimte voor vragen!
De wandeling is ruim zes kilometer lang en er zitten lastige paden in de route. Daarom is de route alleen geschikt voor deelnemers die goed ter been zijn. Met degenen die dat willen, drinken we na afloop (op eigen kosten) nog iets bij ‘De Helden van Kien’.

Wil je de seizoenen beleven, wandel dan mee!

Meer gegevens staan helemaal onder aan deze pagina.


Per aanmeldingsformulier één naam invullen.
Iedere deelnemer ontvangt een bevestigingsmail.

Ommetje Rijsingen - Beleef-de-seizoenen: herfst op 2 okt. 2026

Naam(Vereist)
IVN-lid(Vereist)
Ik kom(Vereist)
TOCH VERHINDERD ? Meld je dan per e-mail af bij marielvandijk@hotmail.com

Uitkijktoren op een grasveld omgeven door bomen en riet onder een blauwe lucht. 02 oktober 2026 - 13:30
Wanneer
vrijdag 02 oktober 2026
13:30 tot 16:00
Waar
P-plaats “De Helden van Kien”
Bremhorst 1
Sint-Oedenrode
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: IVN-leden gratis en niet-leden € 2,50
  • Aanmelden verplicht: Ja

Deel deze pagina