Medewerkers IVN Utrecht

 

Petra Schut Petra Schut, Regiodirecteur IVN Noord-West
p.schut@ivn.nl
Judith Algra Judith Algra, Projectmedewerker
j.algra@ivn.nl & 06 20 73 14 05
Expertises: Natuur in de Buurt, Groen aan de Buurt, Schone Rivieren, Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug, Communicatie
Elies Arps Elies Arps, Projectleider
e.arps@ivn.nl & 06 52 05 39 92
Expertises: Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug, Natuur in de Buurt, Natuurinclusief bouwen, vergroening bedrijven
Vivian van Deel

Vivian van Deel, Projectleider
v.van.deel@ivn.nl & 06 42 06 07 12
Expertises: Kind en Natuur, Groen doet goed, Nationale Buitenlesdag, Tiny Forest, onderwijs, workshops en trainingen

Charlotte Robben

Charlotte Robben, Projectleider
c.robben@ivn.nl & 06 10 50 53 83
Expertises: vrijwilligersconsulent, Natuur in de Buurt, bewonersparticipatie en groen, Groen aan de Buurt, trainingen en maakdagen

Lisa Verbruggen

Lisa Verbruggen, Junior Projectleider
l.verbruggen@ivn.nl & 06 49 26 72 48
Expertises: Kind en Natuur, Natuur en Gezondheid, Jong Leren Eten, Grijs Groen & Gelukkig, Duurzame Dinsdag

Stéphanie Yagoubi

Stéphanie Yagoubi, Office Manager Regio Noord-West
s.yagoubi@ivn.nl & 06 46 41 38 57