Zomeravondwandeling Gorsselse Heide

Op vrijdag 3 juli is er een avondexcursie op de Gorsselse Heide. Start is om 21.45 uur vanaf de hoek Elzerdijk / Reeverdijk te Eefde.

Wie gaat er op een zomeravond laat nog mee stappen op de Gorsselse Heide? Niet voor een terrasje maar om te kijken naar overvliegende houtsnippen die je al van verre knorrend kunt horen aankomen. Wie weet zien en horen we in de schemering ook de mysterieuze nachtzwaluw.

Nachtvlinders worden gelokt met een lamp en een laken en waarschijnlijk wordt je verrast door vorm en kleur van deze kleine dieren van de nacht. Tip: Kleed je warm aan.

Honden kunnen helaas niet mee. Een vrijwillige bijdrage stellen we op prijs. De excursie duurt ca. twee uur.

Veld met wilde bloemen bij zonsondergang, met paarse en oranje lucht en donkere bosrand. 03 juli 2026 - 21:45
Wanneer
vrijdag 03 juli 2026
21:45 tot 23:30
Waar
Hoek Reeverdijk/Elzerdijk
Eefde
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Vrijwillige bijdrage
  • Aanmelden verplicht: Nee

Lambert Kouwenberg

Ontdek meer over

Deel deze pagina