Vogelcursus 2025-2026

Ben je nieuwsgierig naar vogels en wil je ze beter leren herkennen, zowel in het veld als aan hun geluiden? Meld je dan aan voor de Vogelcursus van IVN Maas en Waal!

Deze cursus bestaat uit 8 boeiende theorie-avonden op dinsdag én 8 vogelexcursies op zondagochtend in het prachtige rivierengebied. Tijdens de theorie-avonden krijg je uitleg over allerlei vogelsoorten, hun gedrag, leefomgeving en nog veel meer. De excursies bieden je de kans om die kennis in de praktijk te brengen, samen met andere cursisten. Een mooie manier om de vogelrijkdom van onze regio écht te leren kennen.

De cursus gaat  van start op dinsdagavond 16 september om 19:30 uur in het Bezoekerscentrum De Grote Rivieren, Langestraat 38 in Heerewaarden,

Waarom meedoen?

Deze cursus is dé kans om je vogelkennis te vergroten, nieuwe mensen te ontmoeten met dezelfde interesse en actief bij te dragen aan natuureducatie en -bescherming in het Land van Maas en Waal en de Bommelerwaard.

Data en tijdstippen

  • Startdatum: dinsdagavond 16 september 2025 om 19:30 uur
  • Theorie-avond: elke 3e dinsdag van de maand, van september t/m mei (niet in de maand december)
  • Vogelexcursies: in diverse gebieden op zondagochtenden (data en locaties worden tijdens de cursus afgesproken)

Praktische informatie

  • Kosten deelname: € 55,00 (Bij aanmelding graag overmaken naar NL76Rabo0112743048 t.n.v. IVN Maas en Waal onder vermelding van ‘Vogelcursus + naam deelnemer’)

  • Voorwaarde: je bent of wordt lid van IVN (ook lidmaatschap bij een andere IVN-afdeling is toegestaan).

  • Maximaal aantal deelnemers: 25

  • Docent: Gerard van Doremaele

Meld je nu aan voor de Vogelcursus 2025-206. Let op: vol is vol!

 

 

Vanaf 18 november 2025 - 19:30
Waar
Bezoekerscentrum De Grote Rivieren
Langestraat 38
6624 AB Heerewaarden
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: € 55,-
  • Aanmelden verplicht: Ja

Gerard

natuurgids Maas en Waal

Ontdek meer over

Deel deze pagina