Kerstwandeling Cartierheide

Wat gaan jij doen op 2e Kerstdag? Luieren op de bank en uitbuiken?
Blijf niet binnen zitten maar ga mee wandelen!
IVN de Kempen organiseert op zaterdag 26 december (2e kerstdag) de traditionele kerstwandeling op de Cartierheide.
Aanmelden hoeft niet, maar kom wel op tijd (13.30 uur).

Doe mee! Lekker actief bezig zijn, wat kletsen met de andere deelnemers en na afloop genieten van een beker warme chocomel of koffie/thee.

Kou
Tijdens de wandeling neem je waar hoe in de natuur alles geregeld is voor de winter, hoe vogels hun voedsel zoeken en struiken hun knoppen beschermen tegen de kou.
De Cartierheide is een schitterend bewaard gebleven natuurgebied. Dat hebben we te danken aan de vroegere eigenaar, baron Emile de Cartier de Marchiennes.
Zijn zoon schonk het gebied uiteindelijk in 1932 aan Natuurmonumenten.

Informatie
Aanmelden hoeft niet, maar kom op tijd. Na afloop wordt chocomel, koffie en thee gedronken. De wandeling start op vrijdag 26 december om 13.30 uur vanaf het parkeerterrein bij het Laarven, Hoek Postelseweg-Bredasebaan, Eersel. Trek goede schoenen aan en een warme jas, want de wandeling duurt circa 2 uur. De wandeling is gratis. Meer info via Wil van Herk: w.van.herk1@hetnet.nl

Je bent van harte welkom!

Besneeuwd veld met gras en kale struiken, onder een heldere winterlucht. 26 december 2026 - 13:30
Wanneer
zaterdag 26 december 2026
13:30 tot 15:30
Waar
Parkeerplaats bij Laarven – Hoek Postelseweg-Bredasebaan
Postelseweg
5521 Eersel
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Nee
Twee vliegenzwammen met rode hoeden en witte stippen op een bosbodem.

Wil van Herk

Natuurgids

Deel deze pagina