Zonovergoten Wilde Plantenweken
Rondom de internationale dag en de nationale week van de biodiversiteit kon iedereen van alles leren over de wilde planten in het Libellenreservaat in Rokkeveen. En vooral genieten door daar langs te wandelen en al die prachtige kleuren en vormen.

Voor alweer het vijfde jaar organiseerden wij in de 2e helft van mei een informatieve route langs de vele en soms heel bijzondere planten. Op bordjes stonden allerlei weetjes over de planten en hun waarde voor biodiversiteit, met name voor onze bestuivers (vlinders, bijen en hommels).
Ook hebben we op de bordjes van alles verteld over biodiversiteit: wat is het, waarom is het belangrijk? En zeker ook: wat kun je zelf doen om de verscheidenheid en veerkracht van de natuur te helpen. Zie daarvoor:
Biodiversiteit: de basis – IVN
