Medewerkers IVN Noord-Holland

Petra Schut Petra Schut, Regiodirecteur IVN Noord-West
p.schut@ivn.nl
Marieke Dekker

Marieke Dekker, Junior Projectleider
m.dekker@ivn.nl & 06 20 71 09 11
Expertises: Kind en Natuur, Groene kinderopvang en scholen, Moestuinieren, Opleiding Moestuincoach, Voedselbosjes

Paul de Dooij

Paul de Dooij, Projectleider
p.de.dooij@ivn.nl & 06 14 15 96 11
Expertises: Natuurbeleid, participatie, betrokkenheid, stedelijke vergroening, digitale kennisontsluiting, opleiding groencoaches. Thema's Natuur in de Buurt, Recreatie en Natuur. 

Masja Gielstra Masja Gielstra, Projectleider
m.gielstra@ivn.nl & 06 57 67 92 02
Expertises: Vrijwilligersconsulent, communicatie & educatie Nationaal Park Duinen van Texel, de Groene academie, Betrekken bij Groen, cursussen, trainingen en maakdagen
Rutger de Graaf Rutger de Graaf, Projectleider
r.de.graaf@ivn.nl & 06 11 01 03 92
Expertises: Natuur als bron van gezondheid; Natuur in de zorg; Publieke gezondheid en groen
Bart Jalving projectleider IVN Noord-Holland

Bart Jalving, Projectleider en controller
b.jalving@ivn.nl & 06 16 52 72 51
Expertises: Natuur in de Buurt, participatie, betrokkenheid, verbinden en project financiën

Peter Luijten Peter Luijten, Projectleider
p.luijten@ivn.nl & 06 30 53 68 64
Expertises: Duurzame Dinsdag, Projectleider provinciale programma's Noord-Holland, Groene schoolpleinen, Tiny Forests, Jongeren
Gwen Pellinkhof Gwen Pellinkhof, Senior Projectleider / Coördinator Communicatie & Educatie Nationaal Park Zuid-Kennemerland
g.pellinkhof@ivn.nl & 06 33 67 79 71
Expertises: Natuur en Recreatie, Duurzaam Toerisme, beleefweken, marktonderzoek, marketing, communicatie & educatie Nationaal Park Zuid-Kennemerland en fondsenwerving
Louwra Postma Louwra Postma, Junior Projectleider
l.postma@ivn.nl & 06 57 95 27 76
Expertises: Kind en Natuur, Tiny Forest, NP Zuid-Kennemerland, Groen doet goed Utrecht, trainingen, bos- en natuurbeheer
Anne Mara Sillevis Smitt Anne Mara Sillevis Smitt, Projectleider
a.m.sillevissmitt@ivn.nl & 06 23 94 16 21
Expertises: Kind en Natuur, Natuur en Gezondheid, Tiny Forest, Voedselbosjes en vrijwilligers
Marc Veekamp Marc Veekamp, Senior Projectleider
m.veekamp@ivn.nl & 06 25 50 24 42
Expertises: Kind en natuur, kinderopvang en po, voedselbosjes en moestuinen, vergroening, dagvoorzitter
Annette de Vries

Annette de Vries, Senior Projectleider
a.de.vries@ivn.nl & 06 55 32 07 32
Expertises: projectleider provinciale programma’s Noord-Holland, Makelaar Jong Leren Eten Noord-Holland, samenwerking NME-sector, natuur en gezondheid.

Stéphanie Yagoubi Stéphanie Yagoubi, Office Manager IVN Regio Noord-West
s.yagoubi@ivn.nl &  06 46 41 38 57
  Mathilde Lawalata, Projectleider Communicatie
m.lawalata@ivn.nl & 06 83 99 14 00
Expertises: Regionale communicatie, persvragen regio