IVN Limburg beroepsorganisatie

Sinds 1981 worden er door de beroepsorganisatie vele projecten en campagnes georganiseerd. Dit doen we vanuit vier kernthema´s: Kind & NatuurNatuur in de buurtNatuur & Recreatie en Natuur & Gezondheid.

Maak kennis met de medewerkers van IVN Limburg:

Renske Visscher Renske Visscher, regiodirecteur zuid
r.visscher@ivn.nl
Expertises: (geestelijke)gezondheidszorg, e-health, innovatie, verandermanagement,
implementatie.
Sylvia Spierts-Brouwer

Sylvia Spierts-Brouwer, senior projectleider en vrijwilligersconsulent Limburg
s.spierts-brouwer@ivn.nl & 06 - 1552 9163
Expertises: strategisch en inhoudelijk advies voor groene vrijwilligersorganisaties, kadertraining, plastic soep bestrijding en voorkoming in beken en rivieren (Schone Maas Limburg / Schone Rivieren), voorzitter Provinciale Commissie Boomfeestdag en Benelux werkgroep NMEDO.

Marieke Wingens

Marieke Wingens, projectleider Kind & Natuur
m.wingens@ivn.nl 
Expertises: ontwikkelaar strategieën en uitvoeringsplannen, verbinder van mensen en ideeën,  samenwerker met vrijwilligers en andere partners en Makelaar Jong Leren Eten Noord-Brabant
Thea Jetten

Thea Jetten, senior projectleider
t.jetten@ivn.nl & 06 - 2859 1707
ExpertisesNatuur in de Buurt, klimaatadaptatie, groene buurtinitiatieven zoals bijvoorbeeld Tiny / Tuiny Forest, Tiny Poel of gezonde buurten, Natuur & Gezondheid en voorlichting, educatie en recreatie in Nationaal Park De Maasduinen.

Marion Lubbers

Marion Lubbers, officemanager
m.lubbers@ivn.nl & 0475 - 386 460
Expertises: Microsoft Office programma’s,
nieuwsbrieven,
websites, evenementondersteuning.

Noi Boesten

Noï Boesten, projectleider
n.boesten@ivn.nl & 06 - 2758 3908
Expertises: Founder Maas Cleanup, Schone Maas, landelijk productmanager Tuiny Forest en Tuiny Poel, participatie projecten groene buurten, Tiny Forest, verduurzamen bedrijfsleven.

Daniek Daniek Bosch, projectleider 
d.bosch@ivn.nl & 06-8219 6066
Expertises: Natuureducatie primair onderwijs, vergroening schoolpleinen, Het Bewaarde Land, Tiny Forest, Natuur & Recreatie en biodiversiteit.
Eefke Vaes

Eefke Vaes, projectmedewerker
e.vaes@ivn.nl & 06 - 30119203
Expertises: communicatie, grafische vormgeving en Nationale Parken.

Marjolein Lommen

Marjolein Lommen, jr. projectleider
m.lommen@ivn.nl & 06 58 72 70 39
Expertises: Jongeren (doelgroep 16 t/m 30 jaar), Voedselbosjes, Jong Leren Eten, Groen Traineeships, Nature Bits, Jongeren Adviesbureau

Danielle Vink

Danielle Vink, projectleider
d.vink@ivn.nl & 06-30470897
Expertises: communicatie, storytelling, vinden en binden van vrijwillgers

foto marije

Marije Geenevasen, projectleider
m.geenevasen@ivn.nl & 06 49 76 97 38
Expertises: voorlichting, educatie en recreatie
Nationaal Park De Meinweg en De Groote Peel,

Natuur & Recreatie, Communicatie

 

Britt Dragstra

Britt Dragstra, jr. projectleider
b.dragstra@ivn.nl & 06-34778465
Expertises: Maas Cleanup, Nationale Parken, Schone Rivieren, Jongeren, Klimaat en Duurzaamheid

Robbert Hesen Robbert Hesen, jr. projectleider
r.hesen@ivn.nl & 06-10123664
Tiny Forest, Jong Leren Eten, Voedselbosjes, Jongeren Adviesbureau, Natuur- en milieueducatie.