Medewerkers IVN Zuid-Holland

Deze medewerkers laten jong en oud in Zuid-Holland beleven hoe leuk, gezond én belangrijk natuur is.

Anouk Otto Anouk Otto
a.otto@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (educatie) en Natuur in de Buurt (Tiny Forest), Gastlessen en workshops geven (o.a. training buitenles), ontwikkelen educatiemateriaal. 
Arthur Hilgersom Arthur Hilgersom
a.hilgersom@ivn.nl
Expertises: Natuur & Recreatie (Gastheercursussen), Kind & Natuur en Natuur en Gezondheid (Natuurontdekker
Daphne Teeling

Daphne Teeling
d.i.teeling@ivn.nl
Expertises: Regiodirecteur Zuid-Holland en Zeeland, 

Dylan Haanappel

Dylan Haanappel
d.haanappel@ivn.nl
Expertises: Natuur in de Buurt (oa. Tiny Forest & Groen Dichterbij), Natuur en Recreatie, Groene Stranden en Jongeren

Esmeralda Eggen Esmeralda Eggen
e.eggen@ivn.nl
ExpertisesKind & Natuur (Tiny Forest, Groene Revolutie, Voedselbosjes) en communicatie
Imke Dijkstra Imke Dijkstra
i.dijkstra@ivn.nl
Expertises: officemanager
Marije van der Kruk Marije van der Kruk
m.van.der.kruk@ivn.nl
Expertises: groene vrijwilligers
Rick van Cleef Rick van Cleef
r.van.cleef@ivn.nl
Expertises: Natuur in de buurt (o.a. Tiny Forest en Groen Dichterbij), Kind & Natuur, Jongeren (JAB & Groen Traineeship) en fysieke vergroening
Ruben Mulder Ruben Mulder
r.mulder@ivn.nl
ExpertisesNatuur & Gezondheid, Trainingen geven en ontwikkelen, Grijs, Groen & Gelukkig, Nature @ Work, Huisje, Boompje, Beestje, vrijwilligers, Natuurkoffer, Tiny Forest
Sjoerd Luiten Sjoerd Luiten
s.luiten@ivn.nl
Expertises: Natuur in de Buurt (o.a. NL Zoemt), provinciaal programmaleider Zuid-Holland
Teuni Verploegh Teuni Verploegh
t.verploegh@ivn.nl
Expertises: Communicatie (ook werkzaam op landelijk bureau), vrijwilligers en leden
Tonja van Gorp Tonja van Gorp
t.van.gorp@ivn.nl
Expertises: Samenwerken met vrijwilligers,  Natuur in de buurt, Natuur in de maatschappelijke opvang, (Bewoners)participatie
Wietske Teunissen Wietske Teunissen
w.teunissen@ivn.nl
Expertises: Communicatie IVN Zuid-Holland & Zeeland, projectcommunicatie