Medewerkers IVN Brabant

Renske Renske Visscher, regiodirecteur zuid
r.visscher@ivn.nl
Expertises: (geestelijke) gezondheidszorg, e-health en innovatie, verandermanagement, implementatie.
Daniek

Daniek Bosch, jr. projectleider 
d.bosch@ivn.nl & 06-8219 6066
Expertises: Tiny Forest, Jong Leren Eten, Het Bewaarde Land, Gastheer van het Landschap, educatie en trainingen, duurzame ontwikkeling.

Ido

Ido de Haan, sr. projectleider
i.de.haan@ivn.nl & 06-4661 8280
Expertises: Gastheerschap van het Landschap, Beleefweekenden, groene buurtinitiatieven, groene kinderopvang, acquisitie, Meer Maashorst.

Jeffrey

Jeffrey Raymakers, projectleider en vrijwilligersconsulent
j.raymakers@ivn.nl & 06-4637 0754
Expertises: vrijwilligersconsulent, voorlichting en educatie Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, Junior adviesbureau, Tiny Forest, Grenspark Kalmthoutse heide, Groene academie, educatie, bioloog.

Joost

Joost Barendrecht, sr. projectleider
j.barendrecht@ivn.nl & 06- 2094 5209
Expertises: duurzaamheidsadviseur, aanpak zwerfafval langs rivieren (Schone Maas Brabant), klimaatadaptatie, biomimicry.

Jose

Jose de Jonge, projectleider
j.de.jonge@ivn.nl & 06-2786 5500 
Expertises: natuur en gezondheid o.a. Mantelzorgwandeling, Grijs, Groen & Gelukkig, Gezond Natuurwandelen, Edible Garden, trainer, bioloog.

Marieke

Marieke Wingens, communicatieadviseur zuid
m.wingens@ivn.nl & 06-5513 4395
Expertises: offline en online communicatie,
strategische communicatie, communicatieplanning,
verhelderen en verbinden, nationale parken, vrijwilligerscommunicatie, kind en natuur,
Groene Corridor.

Marion

Marion de Cocq, projectleider
m.de.cocq@ivn.nl & 06-5720 4691 
Expertises: Het Bewaarde Land, educatie Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, natuurbeleving, natuur in de kinderopvang, vrijwilligerscoordinator, trainer.

Willeke

Willeke Geurts, jr. projectleider
w.geurts@ivn.nl & 06-30470897
Expertises: Tiny Forest, Schone Rivieren, Edible Garden, natuurbeleving, trainer.

Wim

Wim Ruis, sr. projectleider
w.ruis@ivn.nl & 06-4625 0735
Expertises: Storytelling, Nationaal Park De Biesbosch, Jong Leren Eten, natuur en gezondheid o.a. Grijs, Groen en Gelukkig, Mantelzorgdag, groene en gezonde buurtinitiatieven.