IVN Limburg

Sinds 1981 worden er door de beroepsorganisatie vele projecten en campagnes georganiseerd. Dit doen we vanuit vier kernthema´s: Kind & NatuurNatuur in de buurtNatuur & Recreatie en Natuur & Gezondheid.

Maak kennis met de medewerkers van IVN Limburg:

Sylvia Spierts-Brouwer, projectleider en vrijwilligersconsulent Limburg
s.spierts-brouwer@ivn.nl & 06 - 1552 9163
Expertises: vrijwilligersconsulent,
Schone Maas Limburg/ Schone Rivieren,
LIVES (Litter Free Rivers and Streams), kind en
natuur, Benelux werkgroep NMEDO.

Renske Visscher, regiodirecteur zuid
r.visscher@ivn.nl
Expertises: (geestelijke)gezondheidszorg, e-health, innovatie, verandermanagement,
implementatie.

Marieke Wingens, communicatieadviseur zuid
m.wingens@ivn.nl & 06 - 5513 4395
Expertises: offline en online communicatie,
strategische communicatie, projectplanning,
verhelderen en verbinden, nationale parken, vrijwilligerscommunicatie, kind en natuur,
Groene Corridor.

Thea Jetten, projectleider
t.jetten@ivn.nl & 06 - 2859 1707
Expertises: voorlichting, educatie en recreatie
Nationaal Park De Maasduinen, Tiny Forest,
Natuur en gezondheid en groene buurtinitiatieven.

Cindy Nordhausen, projectleider
c.nordhausen@ivn.nl & 06 - 5185 3607
Expertises: SCRUM, leisure & recreatie, mobiliteit,
visual change making, procesmanagement, Groene Helden, Gastheer van het Landschap, Tiny Forest,
Junior Adviesbureau, Nationale Parken.

Marion Lubbers, officemanager
m.lubbers@ivn.nl & 0475 - 386 460
Expertises: Microsoft Office programma’s,
nieuwsbrieven, websites, evenementondersteuning.

Noï Boesten, projectmedewerker
n.boesten@ivn.nl & 06 - 2758 3908
Expertises: Schone Maas, Tiny Forest, educatie
primair onderwijs in de Limburgse nationale
parken, duizendpoot.