Contact

Wil je graag meer natuur in jouw lessen en bij jou op school en ben je benieuwd naar de mogelijkheden? Neem contact op met een IVN’er uit jouw provincie.

Kind & Natuur contactpersonen per provincie
Provincie Contactpersoon
Noord-Holland Marc Veekamp, m.veekamp@ivn.nl
Zuid-Holland Ian Mostert, i.mostert@ivn.nl
Utrecht Vivian van Deel, v.van.deel@ivn.nl
Groningen Agnes Bakker, a.bakker@ivn.nl
Friesland Agnes Bakker, a.bakker@ivn.nl
Drenthe Agnes Bakker, a.bakker@ivn.nl
Flevoland Mariza Bosch, m.bosch@ivn.nl
Overijssel Maartje Langeslag, m.langeslag@ivn.nl
Gelderland Linda IJmker, l.ijmker@ivn.nl
Noord-Brabant Marieke Wingens, m.wingens@ivn.nl
Limburg Marieke Wingens, m.wingens@ivn.nl
Zeeland

Vincent van der Veen, v.van.der.veen@ivn.nl

Voor algemene vragen kun je mailen naar info@ivn.nl