Word ook Gastheer van het Landschap

Als Gastheer van het Landschap weet je wat er in jouw omgeving interessant, zichtbaar en te beleven is op het gebied van natuur, landschap en cultuur. Je kent de verhalen achter je gebied en objecten in de buurt en weet hoe je ze kan doorvertellen aan je gasten. Tijdens het programma wissel je ervaringen uit en ontwikkel je alle benodigde vaardigheden.

Gastheer opgeleid
Natuurkennis en Netwerk

De opgedane kennis kun je gelijk in de praktijk brengen door je gasten te informeren over de unieke kenmerken van het landschap en de bijzondere plekken in de omgeving. Tijdens het programma werk je ook samen met andere ondernemers aan arrangementen bij jullie in de buurt. Het netwerk van Gastheren biedt een unieke kans om op deze manier samenwerkingen aan te gaan!

Inmiddels hebben we al meer dan 2500 ondernemers succesvol opgeleid tot Gastheer van het Landschap.

Ook geïnteresseerd om Gastheer van het Landschap te worden?

Vind hier een programma bij jou in buurt. Of neem voor meer informatie contact op met:

Drenthe, Groningen & Friesland

André Brasse
0592 37 1740
a.brasse@ivn.nl

Gelderland, Flevoland & Overijssel 

Saskia van Daalen
026 351 29 27
s.van.daalen@ivn.nl

Mette Sijtsma
026 351 29 27
m.sijtsma@ivn.nl

Utrecht & Noord-Holland

Stefanie Boomsma
06 - 40 397 658
s.boomsma@ivn.nl

Zuid-Holland & Zeeland

Wilco Jacobusse
011 321 1675
w.jacobusse@ivn.nl

Noord-Brabant & Limburg

Ido de Haan
088 500 3110
i.de.haan@ivn.nl