Word ook Gastheer van het Landschap

Als Gastheer leer je meer over het landschap, de natuur en cultuurhistorische elementen. Word je daardoor als ondernemer (nog) bewuster van de meerwaarde van natuur voor jouw onderneming. Beleef je unieke aspecten van het landschap tijdens fiets- en wanGastheren opgeleiddelexcursies. En creëer je met de andere cursisten een netwerk van Gastheren in jouw regio en werk je samen aan nieuwe arrangementen. De opgedane kennis en  ervaring kun je gelijk in de praktijk brengen door je gasten te informeren over de unieke natuurlijke kenmerken van het landschap en de bijzondere plekken in de omgeving. Hierdoor wordt voor gasten een bezoek aan het gebied een unieke ervaring. Dit versterkt het imago van het gebied, stimuleert draagvlak voor het behoud van het landschap en draagt het bij aan de profilering van jouw onderneming.  

Inmiddels hebben wij al meer dan 2000 ondernemers succesvol opgeleid tot IVN Gastheer van het Landschap. 

Ook geinteresseerd om Gastheer van het Landschap te worden?

Vind hier een cursus bij jou in buurt. Of neem voor meer informatie contact op met:

Drenthe, Groningen & Friesland

André Brasse
0592 37 1740
a.brasse@ivn.nl

Gelderland, Flevoland & Overijssel 

Saskia van Daalen
026 351 29 27
s.van.daalen@ivn.nl

Mette Sijtsma
026 351 29 27
m.sijtsma@ivn.nl

Utrecht & Noord-Holland

Wietske Fousert
06 502 71737
w.fousert@ivn.nl

Zuid-Holland & Zeeland

Wilco Jacobusse
011 321 1675
w.jacobusse@ivn.nl

Noord-Brabant & Limburg

Ido de Haan
088 500 3110
i.de.haan@ivn.nl