Instituut voor natuureducatie en duurzaamheid

Organisatie

IVN-afdeling Vries

Het bestuur van de afdeling ziet er als volgt uit: (2017)

  naam adres       tel. email
Voorzitter (PR en ledenwerving) Kor Mulder Esakkers 2, 9481 CG Vries  0592-544139 kormulder@kpnmail.nl
Secretariaat Kees Langeveld Houtwallen 17, 9481 ER Vries 0592 - 543951 secretariaat.ivnvries@gmail.com
Penningmeester Bankrek.nr: NL19RABO 0366 5693 09 Dick Koelewijn   0592-543317 penningmeester.ivnvries@gmail.com
Bestuurslid (plv. voorzitter) Sipke Sikkes Kerspel 32, 9481 GV Vries 0592- 543497 sikkesvanelk@hetnet.nl

Contactpersonen werkgroepen:

Werkgroep contactpersoon tel. email
Jeugdactiviteiten Ivon Lodewijks 0592- 543367 i.e.lodewijks@planet.nl
Vlindertuin Wil Folkers 0592-542732 alkasa@home.nl
Vogels Anne Hielke v.d. Meulen 0592-315924 a.h.vd.meulen@gmail.com
Bomen, ruimtelijke ordening en milieu Agaath AB 050-3093113 agaath.ab@ziggo.nl
Stichting De Vriezer Holten (v/h De Fledders) Eelke Riemersma 0592- 543 818 eelke.riemersma@kpnplanet.nl

Activiteitencommissie:
Kor Mulder; kormulder@kpnmail.nl
Sipke Sikkes; sikkesvanelk@hetnet.nl

Schoolprojecten:
- De Vijverstee, OBS: Welterberg
Siebren Zijlstra; s.p.zijlstra@ziggo.nl
- De Holtenhoek, CBS: Holtveen
Sipke Sikkes; sikkesvanelk@hetnet.nl

Redactie Kornoelje:
Heim Meijerink hpmeijerink@hetnet.nl
Ina Maring cmmaring@kpnplanet.nl
Annemarie de Vries annemarie@mozartlaan.eu
Bijdragen altijd welkom !

Beheer website:

Anne Hielke v.d. Meulen; a.h.vd.meulen@gmail.com