Werkgroepcoördinatoren

Voor gedetailleerde informatie  zie Werkgroepen

Excursies:

Jannie van der Linden

e-mail: excursies@ivnveenendaal-rhenen.nl

Scholenwerkgroepen:

Veenendaal

              Jannie van der Linden

              e-mail: scholenwg.veenendaal@ivnveenendaal-rhenen.nl

 Rhenen

              Bert Berg

              e-mail: bberg@hetnet.nl

Mediatheek:

Suze Hörchner

e-mail: mediatheek@ivnveenendaal-rhenen.nl

Bomen en Openbaar Groen:

Carlo van de Weerd

e-mail: kh.vd.weerd@hccnet.nl

Jeugdwerkgroepen:

De Groenlingen (6-12 jaar)

             John Ikkink

             e-mail: john.ikkink@ivnveenendaal-rhenen.nl

De Zwammen (12- 18 jaar)

             Martijn Stip

             e-mail: stip.reijnierse-t@telfort.nl

Themamiddagen

Nanda Hendriksen

e-mail: nandahendriksen@gmail.com

Natuurpaden

Ida P Marsman 

e-mail: natuurpaden@ivnveenendaal-rhenen.nl

Werkgroep Planten

Vacature

Werkgroep Vogels

Per januari 2016 zit de vogelwerkgroep zonder coördinator. De activiteiten liggen daardoor stil. Wil je graag de vogelwerkgroep nieuw leven in blazen als coördinator, meld je dan aan bij het IVN-Bestuur.

Voor informatie over de werkzaamheden kun je contact opnemen met Lidia den Oudendammer :lidia.den.oudendammer@gmail.com

Weidevogelbescherming

Roelof de Jong

e-mail: rtdejong@planet.nl

Tuin "De Groenhof"

Saskia H.M. Koolen

e-mail:hmkoolen@online.nl

Natuurtuin "Diddersgoed"

vacant

U kunt contact opnemen met de secretaris van de afdeling:

Huub de Kock

e-mail: secretariaat@ivnveenendaal-rhenen.nl

Werkgroep PR

Marijke Brattinga

e-mail: pr@ivnveenendaal-rhenen.nl

Groene Blad & Internet Site

Peter van Krugten

e-mail: pjvankrugten@hetnet.nl

Duurzaamheid

Dorthy Reijn

e-mail d.reijn@xs4all.nl