contact IVN Afd Veenendaal-Rhenen Werkgroepen

Excursies:

Vacant 

e-mail:  secretariaat@ivnveenendaal-rhenen.nl

Scholenwerkgroepen:

Veenendaal

              bert de ruiter

              e-mail: scholenwg.veenendaal@ivnveenendaal-rhenen.nl

 Rhenen

              Harald Arissen

              e-mail: haraldarissen@hotmail.com

Mediatheek:

Suze Hörchner 

Karel Fabritiusstraat 3, 3904 TG Veenendaal  tel: 0318 589 555 bgg Suze Hörchner 0318 513 613

Openingstijden woensdag 14 - 16 uur of na afspraak met coördinator Suze Hörchner. Gesloten tijdens schoolvakanties én in de maanden juli en augustus.

e-mail: mediatheek@ivnveenendaal-rhenen.nl

Bomen en Openbaar Groen:

Carlo van de Weerd

e-mail: bomen@ivnveenendaal-rhenen.nl  
 

Duurzaamheid:

Dorthy Reijn

e-mail: d.reijn@xs4all.nl

Jeugdwerkgroepen:

De Groenlingen (6-12 jaar)

             John Ikkink

             e-mail: john.ikkink@ivnveenendaal-rhenen.nl

De Zwammen (12- 18 jaar)

             Martijn Stip

             e-mail: zwammen@ivnveenendaal-rhenen.nl

Natuurpaden:

Ida Marsman

e-mail: natuurpaden@ivnveenendaal-rhenen.nl

NatuurWerkt!

Bert Berg

e-mail bberg@hetnet.nl

 

Werkgroep Planten:

Vacant

e-mail: secretariaat@ivnveenendaal-rhenen.nl

Werkgroep Vogels:

Henk van Reuler

e:mail: henkvanreuler@outlook.com

Weidevogelbescherming:

Roelof de Jong

e-mail:  wbw@ivnveenendaal-rhenen.nl

Tuin "De Groenhof":

Hanneke Baretta-Bekker

e-mail: jgbekker01@delta.nl
 

Natuurtuin "Diddersgoed":

Vacant (wordt waargenomen door Gerrit van Leeuwen)

e-mail: gerritvl70@gmail.com

Werkgroep PR:

Cokkie Gadella

e-mail: pr@ivnveenendaal-rhenen.nl

Mediawerkgroep:

Henk te Paske

e-mail: media@ivnveenendaal-rhenen.nl 

Moestuin

Dorthy Reijn

email: moestuin@ivnveenendaal-rhenen.nl