Zaden op reis – Voorbereiding begeleiders
Voor begeleiders die bij een klasbezoek aan een van de natuurprojecten van IVN Valkenswaard-Waalre op een post staan worden voorbereidingsbijeenkomsten georganiseerd waarbij het verhaal, de werkbladen en de spellen uitgebreid aan bod komen. Na zo’n bijeenkomst weet je alles om je post te kunnen draaien.
Data voor het najaar van 2023 worden in de zomer bekendgemaakt.
Aanvang is telkens 20.00 uur.
Bij geringe belangstelling kan de bijeenkomst worden afgezegd. Kom je niet op uitnodiging van je school, check dan vooraf via ivn.vawa.internet@gmail.com of de avond doorgaat.
Heb je geen gelegenheid om op een bijeenkomst naar je post te komen kijken, dan kun je ook al een goede indruk krijgen door voorbereiding via internet.
Voor de tentoonstelling ‘Zaden op reis’ worden hier PDF-bestanden aangeboden die per post, per klassenlaag informatie geven over de inhoud van de post en over de manier van werken. Het bekijken van zo’n bestand kost ongeveer 15 minuten.
Klik op de gewenste link om een bestand te downloaden. Wil je een afdruk van een bestand maken, dan spaar je inkt en papier wanneer je een ‘handout’ afdruk maakt. Als je de handout liggend afdrukt, met 4 pagina’s per A4, krijg je een leesbaar resultaat.
1. Met de dieren mee
Groep 1-2-3-4
Groep 5-6-7-8
2. Met de mens mee
Groep 1-2-3
Groep 4-5-6
Groep 7-8
3. Met het water mee
Groep 1-2-3
Groep 4
Groep 5-6-7-8
4. Met de wind mee
Groep 1-2-3
Groep 4-5
Groep 6-7-8
5. Doe-het-zelvers
Groep 1-2-3
Groep 4-5
Groep 6-7-8
Huur
Vanaf 15 februari 2023 staat ‘Zaden op reis’ in ons eigen IVN-gebouw D’n Nieuwe Hof. Vanaf 2024 is het mogelijk om dit project voor een bepaalde periode te huren.
Informatie hierover is te verkrijgen bij Wil Koopman, tel. 040-2017955 of e-mail wiljakoopman@onsmail.nl.