
Aansluitend aan de (half)jaarvergadering van sVLU geven Willem Peters en Ernest de Groot een dialezing over het Udens Landschap. De dialezing start om 20:00 uur en is ook interessant voor de leden van IVN en Vogelwacht.
De dia-lezing gaat dan over het ontstaan van dit landschap, de historie, de waarden en behoud-herstel-ontwikkeling er van.
Thema: Landschap, ontstaan, historie, waarden, behoud-herstel-ontwikkeling van het Udens Landschap (op basis van historische kaarten en top kaarten).
Gebieden: We gaan in vogelvlucht over de Maashorst, Trentse Bossen, Spoordijk, Hemelrijk, Kooldert, Beekdal Leijgraaf, Bedaf, Wijstgronden.
Elementen: We komen heidevelden, vennen, houtwallen, spoordijk, boomgaarden, elzensingels, oevers, poelen, knotwilgen, erfbeplantingen, etc. tegen.