Contact IVN Rijk van Nijmegen

Vanaf januari 2018 heeft IVN Rijk van Nijmegen haar secretariaat en vergaderruimte in 'De Bastei', Waalkade 83, 6511 XR te Nijmegen. 

Telefoon: 024 - 354 23 26

Bestuur algemeen info@ivnnijmegen.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@ivnnijmegen.nl
Redactie Bladsmoes en site redactie@ivnnijmegen.nl
Groepsexcursie op aanvraag wandelen@ivnnijmegen.nl

 

Contactgegevens bestuursleden

Functie Naam E-mail
Voorzitter Ria van Pelt voorzitter@ivnnijmegen.nl
Secretaris

Anneke Brand

secretaris@ivnnijmegen.nl
Penningmeester Clari Tilanus penningmeester@ivnnijmegen.nl
Algemeen bestuurslid Elly Gies info@ivnnijmegen.nl
Algemeen bestuurslid Karin van Toor info@ivnnijmegen.nl
Algemeen bestuurslid vacature info@ivnnijmegen.nl

 

Contactgegevens coördinatoren werkgroepen

Werkgroep Naam E-mail

Communicatie

Hans Tierates redactie@ivnnijmegen.nl
Cursussen Elly Gies cursus@ivnnijmegen.nl
Excursies

Frans van der Burgt

excursie@ivnnijmegen.nl
Foto en Film Cyril Liebrand fotofilm@ivnnijmegen.nl
Groen en Ruimte

Bea Peeters

groenenruimte@ivnnijmegen.nl
Jeugdeducatie vacature jeugdeducatie@ivnnijmegen.nl
Natuurpaden Dirk van Diejen natuurpaden@ivnnijmegen.nl
Praktisch Natuurbeheer Bert Puijk
Sylvia te Lintelo
pn@ivnnijmegen.nl