Contact IVN Rijk van Nijmegen

IVN Rijk van Nijmegen heeft haar secretariaat en vergaderruimte ('Karwij') in het wijkcentrum Hatert, Couwenbergstraat 22, 6535 RZ Nijmegen. Wijkcentrum Hatert is goed bereikbaar per OV: buslijnen 6 en 8 naar Hatert, halte Thorbeckestraat. In 'Karwij' zijn niet altijd IVN-ers aanwezig.

Telefoon: 024 - 354 23 26

Bestuur algemeen info@ivn-nijmegen.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@ivn-nijmegen.nl
Redactie Bladsmoes en site redactie@ivn-nijmegen.nl
Groepsexcursie op aanvraag wandelen@ivn-nijmegen.nl

 

Contactgegevens bestuursleden

Functie Naam E-mail
Voorzitter Ria van Pelt voorzitter@ivn-nijmegen.nl
Secretaris

Anneke Brand

secretaris@ivn-nijmegen.nl
Penningmeester Clari Tilanus penningmeester@ivn-nijmegen.nl
Algemeen bestuurslid Elly Gies info@ivn-nijmegen.nl
Algemeen bestuurslid Henri van der Sluijs info@ivn-nijmegen.nl
Algemeen bestuurslid Karin van Toor info@ivn-nijmegen.nl

 

Contactgegevens coördinatoren werkgroepen

Werkgroep Naam E-mail

Communicatie

Hans Tierates redactie@ivn-nijmegen.nl
Cursussen Elly Gies cursus@ivn-nijmegen.nl
Excursies

Frans van der Burgt

excursie@ivn-nijmegen.nl
Foto en Film Cyril Liebrand fotofilm@ivn-nijmegen.nl
Groen en Ruimte

Bea Peeters

groenenruimte@ivn-nijmegen.nl
Jeugdeducatie Maria Zuurhout jeugdeducatie@ivn-nijmegen.nl
Natuurpaden Dirk van Diejen natuurpaden@ivn-nijmegen.nl
Praktisch Natuurbeheer Geerten de Jong
Sylvia te Lintelo
pn@ivn-nijmegen.nl