Bestuur en Contactadressen

BESTUUR 

 

CONTACTADRESSEN

Webmaster: Frans Kerkhoff / website@ivn-maasenniers.nl

Aanvragen excursies/wandelingen en coördinator educatie:  
Marian Vink - 06-20163124  educatie@ivn-maasenniers.nl

Insecten / Vlinders / Planten - Peter Megens
tel. 0485-51 15 39  insecten@ivn-maasenniers.nl en planten@ivn-maasenniers.nl

Jeugd - Myriam van Breevoort
tel. 0485-51 16 01  groentjes@ivn-maasenniers.nl

Landschapsbeheer / Vogels  - John Toonen
tel. 06-2296 3608  landschapsbeheer@ivn-maasenniers.nl en 
vogels@ivn-maasenniers.nl

Redactie/Manie / ledenadministratie - Germa Vloet  
tel. 0485-51 25 40  redactie.manie@ivn-maasenniers.nl en
ledenadmini@ivn-maasenniers.nl

Bibliotheek: Miriam Pietz
bibliotheek@ivn-maasenniers.nl