
Via ons best ontwikkelde zintuig, het oog, hebben we toegang tot wat er in de natuur te ontdekken, bewonderen en genieten is.
Boeiend is het zeker ook om eens op zoek te gaan naar minder opvallende, minder in het oog springende zaken.
Sommige soorten zijn slechts via heel minieme verschillen van elkaar te onderscheiden.
Andere natuurverschijnselen zijn heel verborgen aanwezig. Soms weet je zelfs niet of iets wel echt iets is !
Veel bewoners van de natuur zijn heel erg klein. Onopvallend. Veelal blijven die onopgemerkt. En toch zijn ook die “kleintjes” heel erg de moeite waard. Vanwege hun schoonheid, hun ingenieuze bouw of verrassende manier van functioneren.
Zo’n ontdekkingstocht in de natuur levert veel – ook onverwachts – boeiends op.
Aan de hand van verschillende voorbeelden worden “minder zichtbare” en “moeilijker te ontdekken en minder gemakkelijk te duiden” zaken in de natuur zichtbaar gemaakt en toegelicht. Een zoektocht naar “dingen van niks”
Plaats: IVN ruimte in het Klooster
Aanvangstijd: 20.00 uur
Info: Kees Planken, 040-2421423
De interesse voor de lezingen die in onze ruimte gehouden worden is vaak groter dan de ruimte aan kan. De brandweer- en politienorm verplicht ons een maximum van 50 personen en daar zullen wij ons aan moeten houden. Wij hopen op uw begrip hiervoor.