IVN Helden e.o.
Beleid & Organisatie
zaterdag31okt2020

Jaarprogramma 2021

De programma werkgroep heeft samen met de andere werkgroepen het  jaarprogramma voor 2021 samengesteld.

Heb je vragen-opmerkingen-verbeteringen, mail dan naar info@ivnhelden.nl

Datum

Dag

Aanvang

Onderwerp

Organisatie

7 jan

Do

20:00

Nieuwjaars treffen

Facilitair en Math Ghielen

9 jan

Za

9.00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

14 jan

Do

20.00

Film Parels in de Peel

 

Maud Duysens of Faunawerkgroep

21 jan

Do

20:00

Tuinvogeltelling, snelcursus voor tuinvogel herkenning.  Locatie KESSEL

Vogelwerkgroep

24 jan

Zo

9.00

4 Seizoenen wandeling Winter

Wandelwerkgroep

4 feb

Do

20.00

Wateroverlast / tekort / waterklaar

Bestuur

6 feb

Za

9.00 of 14.00

Dassen inventarisatie Heldense Bossen, Kesseleikerbroek,

Faunawerkgroep

7 feb

Zo

9.00

Dassen inventarisatie Beringe

Faunawerkgroep

13 feb

Za

9.00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

18 feb

Do

20:00

Jaarvergadering +

Bestuur, Facilitair,

21 feb

Zo

9.00

Dassen inventarisatie Beringe en Kessel

Faunawerkgroep

25 feb

Do

20.00

Steenmarter in huis

Faunawerkgroep

28 feb

Zo

9.00

Biologische boer Van de Bool in Neer

Harrie Peeters

6 ma

Za

9:00 of 14.00 uur

Dassen inventarisatie Keup, Kwistbeek en Egchel

Faunawerkgroep

7 ma

Zo

9.00

Dassen inventarisatie / reserve datum

Faunawerkgroep

13 mrt

Za

9.00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

14 mrt

Zo

9.00

4 Seizoenen wandeling Lente

Wandelwerkgroep

16 mrt

Di

20.00

Natuurcursus Landschap

Werkgroep natuurcursus

17 mrt

Wo

9:00

Boomfeestdag

Jeugdwerkgroep

18 mrt

Do

20.00

Natuurcursus Landschap

Werkgroep natuurcursus

20 mrt

Za

9:00

Schone Maas en Peel en Maas schoon

Harrie Peeters

Peel en Maas Schoon

21 mrt

Zo

9.00 en 14.00

Natuurcursus Landschap herkennen

Werkgroep natuurcursus

28 mrt

Zo

8:30

Vogels blauwborst kijken in de Grote Peel

Vogelwerkgroep

4 april

Zo

9.00

Wandeling / excursie Meinweg met gids Joyce

Jos Joosten

10 apr

Za

9:00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

13 apr

Di

20.00

Natuurcursus Water

Werkgroep natuurcursus

15 apr

Do

20.00

Natuurcursus Water

Werkgroep natuurcursus

Wk 16

 

 

Weidevogeltelling

Vogelwerkgroep

17 apr

Za

13.30

Actieve leden dag excursie door NGO

IVN Helden e.o.

18 apr

Zo

9.00 en 14.00

Natuurcursus Water kwaliteit

Werkgroep natuurcursus

25 apr

Zo

9.00

Laarakkers in Leende.

Harrie Peeters

29 apr

Do

19.00

Planten determineren voor beginners

Florawerkgroep

1 mei

Zo

9.00

Wandeling / excursie door bossen

Florawerkgroep of Harrie Peeters?

 

8 mei

Za

9.00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

11 mei

Di

20.00

Natuurcursus flora

Werkgroep natuurcursus

13 mei

Do

20.00

Natuurcursus flora

Werkgroep natuurcursus

13 mei

Do

19:00

Flora inventarisatie

Florawerkgroep

16 mei

Zo

9.00

Natuurcursus flora

Werkgroep natuurcursus

23 mei

Zo

9:00

Programma activiteit vanuit de florawerkgroep naar Stein

Florawerkgroep

5 juni

Za

8.00

Dagwandeling

Wandelwerkgroep

10 juni

Do

19:00

Flora inventarisatie

Florawerkgroep

12 juni

Za

9.00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

13 juni

Zo

9:00

Slootjesdag?

Jeugdwerkgroep

15 juni

Di

20.00

Natuurcursus insecten, vlinders, libellen

Werkgroep natuurcursus

17 juni

Do

20.00

Natuurcursus insecten, vlinders, libellen

Werkgroep natuurcursus

20 juni

Zo

9.00 en 14.00

Natuurcursus insecten, vlinders, libellen

Werkgroep natuurcursus

24 juni

Do

19:00

Flora inventarisatie

Florawerkgroep

25 juni

Vr

14.30

Modderdag???

Jeugdwerkgroep

27 juni

Zo

9.00

Flora inventarisatie

Florawerkgroep

1 juli

Do

19.00

Avondwandeling

Jos Joosten

8 juli

Do

19:00

Flora inventarisatie

Florawerkgroep

18 juli

Zo

9.00

4 Seizoenen wandeling Zomer

Jos, Mart en Peter

22 juli

Do

20.00

snelcursus vleermuizen determineren en gebruik computerprogramma’s

Faunawerkgroep

25 juli

Zo

10:00

Fietstocht en BBQ

Jos Hunnekens  en facilitair

1 aug

Zo

9:00

Flora inventarisatie

Florawerkgroep

19 aug

Do

19.00

Exoten monitoring

Faunawerkgroep

22 aug

Zo

9.00

Camera exoten monitoring plaatsen

Faunawerkgroep

26 aug

Do

21:00

Avond wandeling / excursie vleermuizen

Faunawerkgroep

5 sept

Zo

10.00

Fietstocht Boomfestival

Florawerkgroep

11/12 sept

Za/zo

 

Egeltelling www.waarnemingen.nl

 

11 sept

Za

9:00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

18 sept

Za

 

World Cleanup Day

Peel en Maas Schoon

23 sept

Do

20:00

Paddenstoelen cursus

Gerard Dings

26 sept

Zo

9:00

Paddenstoelen wandeling

Gerard Dings

30 sept

Do

19.00

snelcursus voor vogel herkenning. Vogeltrek

Vogelwerkgroep

2 okt

Za

8:00

Birdwatch, vogeltrek tellen

Vogelwerkgroep

3 okt

Zo

9.00

Camera en blikje exoten monitoring plaatsen

Faunawerkgroep

9 okt

Za

9:00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

10 okt

Zo

9.00

4 Seizoenen wandeling Herfst

Wandelwerkgroep

11-22  0kt

 

 

Bomenfestival op de basisscholen

Jeugdwerkgroep

23 okt

Za

19.00

Nacht van de Nacht, bezoek sterrenwacht Asten?

Peter Maessen M.

26 oktober

Di

 

Natuurwerkdag voor de jeugd

Jeugdwerkgroep

6 nov

Za

9.00

Nationale natuurwerkdag

Onderhoudswerkgroep

12 nov

Do

20.00

Teruggekeerde dieren (Bever, wolf of otter of lynx)

Faunawerkgroep

13 nov

Za

9.00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

19 nov

Do

19.00

snelcursus voor vogel herkenning. Wintertelling

Vogelwerkgroep

??nov

Za

9.00

Wintertelling vogels

Vogelwerkgroep

11 dec

Za

9.00

Natuuronderhoud

Onderhoudswerkgroep

16 dec

Do

20.00

Leden voor leden avond

Ria en Jos

27 dec

Ma

14.00

Winterwandeling

Jos Joosten i.s.m. Facilitair