Asten-Someren
Kind & Natuur
Op
zondag15dec201913:30

Voederkransen of -slingers maken voor vogels

Ook geschikt voor kinderen

Op 15 december 2019 organiseert het IVN Asten-Someren een activiteit om voederkransen en -slingers te maken voor vogels.

Na een warme zomer volgt vermoedelijk weer een zachte winter. Maar wie weet zullen de weergoden ons een beetje doen verrassen en krijgen we weer een ouderwets koude winter. En wie weet (dromen mag) sinds tijden weer een elfstedentocht.

Naast de pret van de kou en de sneeuw heeft de temperatuur en een sneeuwdek ook zijn invloed op de overleving van vele dier- en plantensoorten. Om de overwinterende vogelsoorten een handje te helpen geeft IVN Asten-Someren U de mogelijkheid om, samen met uw (klein)kinderen, een voedselkrans te komen maken.

In verband met het regelen van diverse basismaterialen vragen voor deze activiteit een beperkte bijdrage. Meer hiervoor over volgt tzt.

Algemene informatie

zondag 15 december 2019 - 13:30 tot 17:00
Locatie:
IVN gebouw de Stulp
Ostaderstraat 30
5721 WC Asten
Nederland
Google Maps image