Asten-Someren
Natuur in de Buurt
Op
vrijdag10aug201820:00

Publiekswandeling: Witven

Wandel met IVN Asten-Someren mee op vrijdagavond 10 augustus rondom het Witven.

Tijdens de wandeling staat de nachtzwaluw en de (hopelijk) prachtig heldere sterrenhemel centraal.

Een mooie avondwandeling door het natuurgebied rondom het Witven in Someren. Onder begeleiding van een gids wandel je langs bloeiende heide, jeneverbesstruiken en vennen waarin de ondergaande zon weerkaatst. Als het gaat schemeren laat de nachtzwaluw van zich horen. Het is te herkennen aan het sonore geluid, waaraan de vogel zijn namen geitenmelker of ratelaar ontleent. Tips: neem iets warms mee voor als temperatuur flink afkoelt. Denk aan muggenspray en een verrekijker. Een zaklamp mag mee, maar beperkt gebruiken.

Kortom een wandeling door een mooi natuurgebied.

De wandeling heeft een lentgte van ongeveer 4 km en duurt circa 2 uur.

Meer informatie volgt tzt.

Algemene informatie

vrijdag 10 augustus 2018 - 20:00 tot 22:00
Locatie:
Parkeerplaats van 't Keelven
Bosrandweg
Someren
Nederland
Google Maps image