Asten-Someren
Natuur
Op
vrijdag21apr201720:00

Natuurfilm: Strabrechtse Heide

Wie heeft er niet van gehoord; de prachtige natuurfilm van Hans Meeuwsen over de Strabrechtse Heide?

U kunt deze prachtige natuurfilm op vrijdag 21 april om 20.00 uur zien in IVN gebouw de Stulp.

Filmer Hans Meeuwsen verzorgt hierbij een korte inleiding.

De entree is gratis!

Echter; de Stulp heeft een beperkte capaciteit. Daarom geldt: wie eerst komt eerst maalt en vol is vol!

Algemene informatie

zaterdag 1 april 2017 - 19:15
Locatie:
IVN gebouw de Stulp
Ostaderstraat 30
5721 WC Asten
Nederland
Google Maps image