Contact

Wil je graag meer natuur in jouw lessen en bij jou op school en ben je benieuwd naar de mogelijkheden? Neem contact op met een IVN’er uit jouw provincie.

Voor algemene vragen kun je mailen naar info@ivn.nl

header kind natuurrijke school

Contactpersonen per provincie

Drenthe

Matthijs ter Bork
m.ter.bork@ivn.nl

Flevoland

Lidewij Disbergen
l.disbergen@ivn.nl

Friesland

Matthijs ter Bork
m.ter.bork@ivn.nl

Gelderland

Esther Tiemessen
e.tiemessen@ivn.nl

Groningen

Matthijs ter Bork
m.ter.bork@ivn.nl

Noord-Brabant

Marieke Wingens
m.wingens@ivn.nl

Noord-Holland

Marieke Dekker
m.dekker@ivn.nl

Limburg

Marieke Wingens
m.wingens@ivn.nl

Overijssel

Maartje Langesla
m.langeslag@ivn.nl

Utrecht

Vivian van Deel
v.van.deel@ivn.nl

Zeeland

Vincent van der Veen
v.van.der.veen@ivn.nl

Zuid-Holland

Ian Mostert
i.mostert@ivn.nl